ÇAMAŞIRHANE
UNİVERSAL ÜTÜ PRESİ

 

Detay Bilgiler

* HER ÇEŞİT GİYSİYİ ÜTÜLEYEBİLECEK EN İDEAL ÖLÇÜLERDE ÜRETİLMİŞTİR.
* BİR KİŞİ AYNI ANDA İKİ PRESİ BİRDEN ÇALIŞTIRABİLİR. İLK PRES ÜTÜLEMEYE GEÇTİĞİNDE İŞCİ İKİNCİ PRESE GİYSİYİ YERLEŞTİRİR VE DÜĞMEYE BASARAK ÜTÜLEMEYİ GERÇEKLEŞTİRİR. BU SÜRE İÇİNDE İLK PRES ÜTÜLEMEYİ BİTİRİR VE YENİ GİYSİ YERLEŞTİRİLMEYE HAZIR HALE GELİR. BÖYLECE İŞCİLİKTEN, ZAMANDAN VE MALİYETTEN TASARRUF SAĞLANIR. İŞCİLİK HATALARI ÖNLENİR, ÜTÜLEME KALİTESİ ARTAR.
* ELEKTRO- PNÖMATİK PROGRAMLAMA SAYESİNDE ÜTÜLEMEYİ PRES KENDİSİ OTOMATİK OLARAK YAPAR. İŞCİ SADECE GİYSİYİ YERLEŞTİRİR VE ÇIKARIR. (ÜNİVERSAL ÜTÜ PRESİ PNÖMATİK PROGRAMLI)
* RESİMDE GÖZÜKEN ÜNİVERSAL ÇENELER YERİNE İSTEĞE GÖRE BAŞKA KALIPLAR İLE ÜRETİLİP DEĞİŞİK AMAÇLI KULLANMAK MÜMKÜNDÜR. KULLANIM ALANINA GÖRE MODEL SEÇİLEREK SİPARİŞ VERİLMELİDİR.
* VAKUMLU, ELEKTRİKLİ BUHAR KAZANLI VE EL ÜTÜLÜ KOMPLE ÜNİVERSAL TİP, MANUEL ÜTÜ PRESİ. RÖTUŞ İÇİN ÜZERİNDE BUHARLI EL ÜTÜSÜ İLE ALT VE ÜST KAPAKLARDA, BUHAR PÜSKÜRTME VE ALTTAN VAKUM VARDIR. MONTAJI VE TAŞIMASI KOLAY KOLAY OLUP ÇOK PRATİKTİR. (MANUEL SİSTEM KOMBİNE ÜNİVERSAL ÜTÜ PRESİ)
* VAKUMLU, ELEKTRİKLİ BUHAR KAZANLI VE EL ÜTÜLÜ KOMPLE PNOMATİK ÜTÜ PRESİ. RÖTUŞ İÇİN ÜZERİNDE BUHARLI EL ÜTÜSÜ İLE ALT VE ÜST KAPAKLARDA, BUHAR PÜSKÜRTME VE  VAKUM VARDIR. MONTAJI VE TAŞIMASI KOLAY KOLAY OLUP ÇOK PRATİKTİR. (PNOMATİK SİSTEM KOMBİNE ÜNİVERSAL ÜTÜ PRESİ)

 

 

Ürünlerin tüm hakları PaslanmazÇelik Mutfak Cihazları ve Soğutma Sanayi Anonim Şirketi'ne aittir.
Hakkımızda Servis Ürünler Garanti İletişim Referanslar Site Haritası
Copyright 2008 © PaslanmazÇelik Mutfak Cihazları ve Soğutma Sanayi Anonim Şirketi. Tüm Hakları saklıdır.