Başlıca Servislerimiz
Baslıca Servislerimiz
İlk Kurulum, Teknik Servis ve Satış Sonrası Servis
İlk Kurulum, Teknik Servis ve Satış Sonrası Servis başlıkları Paslanmaz Çelik A.Ş. nin temel satış politikalarının da ayaklarını oluşturmaktadır. Satış öncesi, Satış süreci ve Satış sonrası süreçlerinde Tam profesyonle Mühendislerden oluşan Teknik ekibimiz ve AR-GE departmanımız hizmetinizdedir.
Tasarım Servisimiz
Tasarım Servisimiz; Müşteriden gelen talebe yönelik hazırlanan ürünlerin Servis Sürecine Proje liderliği yapar. Ürünün özel tasarlanması sebebi ile Servis Süreçlerinin de yeniden tasarlanması gerekir. Bu aşamada Tasarım ekibi ve AR-GE departmanı Servis Süreçlerine hakim olur ve gerek kurulumlarda gerek satış sonrası servis süreçlerinde aktif rol alır.
Uygulanmış Servislerimiz

Garanti Takibi
Uygulanmış servislerde önemli olan garanti takibidir. Satılmış bir ürününü, kururlum süreci ve ilk çalıştırırlması Servise dahildir fakat Servis Süreçlerinden sadece birisidir. Devamlılığı korumak Paslanmaz Çelik A.Ş. nin Genel Servis Politakalarının başlıklarındandır.

Paslanmaz Çelik A.Ş.

Teknik Servis Politikamız
 

Teknik Servis başlı başına bir iştir ve Paslanmaz Çelik A.Ş. bu işe çok ciddi bakar. Servis Politakalarımızı şu başlıklar altında toplayabiliriz;

› Hızlı

› Zamanında

› Sonuca Yönelik

› Maliyet Politikalı

› Garanti Verebilen

› Amaca Uygun, Uygulanabilir

 

Hakkımızda a Servis a Ürünler a Garanti a İletişim a Referanslar a Site Haritası
Copyright 2008 © PaslanmazÇelik Mutfak Cihazları ve Soğutma Sanayi Anonim Şirketi. Tüm Hakları saklıdır.