Şirket Profili
Paslanmaz Çelik
Türkiye’de yarım asra yakın tecrübesiyle endüstriyel mutfak, çamaşırhane ve soğutma sistemleri üreten entegre tesise sahiptir. 25.000 m2 toplam alan 15.000 m2 kapalı alan üstünde 250 ye yakın kadrosu ile faaliyet gösteren fabrikamız uzman mühendislerin tasarımları ile dünya markası olma yolunda önemli mesafeler katetmiştir.
Tam teşekküllü hizmet veren kuruluşumuz fizibilite, projelendirme, imalat, lojistik, montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetiyle sektöründe örnek bir kalite sistemine sahiptir. Bu sistemini almış olduğu uluslar arası standartlara uygunluk belgeleri ile ispatlamıştır
Yenilikler
Projeler
Sektore Yon vermek icin Projelerimiz fikirlerimiz var
Fikirlerimiz
Fikirlerimiz sonuclanmak uzere AR-GE test asamasindadir.
Sonuclar
Devam etmekte olan Projelerimizi, çok yakında, burada sonuçları ile paylaşacağız.
Tasarım Ekibimiz
Fizibilite, projelendirme, imalat, lojistik, montaj ve satış sonrası teknik servis hizmetiyle Profesyonel bir Mutfağın ve Çamaşırhanenin ihtiyacı olan tüm ürün ve aksesuarları bünyesinde bulundurmak ve müşterilerine sınırsız alternatifler sunmak için Tasarim Ekibimizin Kalitesi çok önemlidir. Kadromuzun%90 oranında mühendis olması da bunun karşılığıdır.
Müşteri İlişkileri Yaklaşımı
Müşteri İlişkileri Yaklaşımı Tanımı
“Müşteri İlişkileri Yaklaşımı” , satış öncesi ve sonrası politikalar bütünlüğümüzdür. Misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda markamızın saygınlığı için olduğu kadar müşteri memnuniyeti içinde servis ve garanti anlayışımız bir bütünlük taşır.
Hakkımızda a Servis a Ürünler a Garanti a İletişim a Referanslar a Site Haritası
Copyright 2008 © PaslanmazÇelik Mutfak Cihazları ve Soğutma Sanayi Anonim Şirketi. Tüm Hakları saklıdır.